#DietetykGrażynka

 

TO BĘDZIE TWÓJ ROK lub następny będzie lepszy ;) 

"Co se schudne, to se utyje"

Pewnie nie raz, ani nawet nie dwa razy mówiłaś do siebie, że to już jest koniec, od jutra nowe życie i nowa ja, od jutra zaczynam!

Jeśli nadszedł już u Ciebie ten dzień, w którym dorosłaś, a w sumie dotyłaś do decyzji o odchudzaniu, to jesteś w dobrym miejscu. Zdaję sobie sprawę, że wyrzeczenia ulubionych przekąsek, ograniczenia kalorii i wylewanie potu na treningach może budzić w Tobie jakieś opory, a od ,,motywacyjnego" zaciskania zębów może rozboleć Cię szczęka...

Dlatego mam dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie. Nie sądź, że sprawi ono, iż z dnia na dzień staniesz się fit mamą, która nagle niczym zaczarowana zapomni o tym, jak bardzo lubi słodycze, pizzę, kebaba oraz jak wiele przyjemności sprawia jej wieczorna randusia z lodówką. W końcu w jej blasku sztucznego światła małej żarówki nie widać podkrążonych oczu i zmęczenia, a jej wnętrze zawsze poprawia nastrój. Nie, nie... Nie myśl, że to kolejna super metoda, która pozwala z dnia na dzień uzyskać super figurę, w ktorej poczujesz się naprawdę dobrze i zyskasz świetne samopoczucie. 

Dajmy już spokój tym wszystkim opowieścią, które znasz z autopsji oraz mitom, których możesz znaleźć setki w sieci. Skoro czytasz ten tekst, oznacza to, że jesteś konkretną kobietką. A skoro tak to pozwól, że zadam Ci proste pytanie: Czy chcesz krok po kroku, bez głodzenia się i zaciskania zębów uzyskać trwałą sylwetkę, w której poczujesz się naprawdę dobrze? Jeśli tak po prostu do mnie napisz i Zacznij Kuć Swoją Sylwetkę Z Podkową! 

Kontrola pomiarów ciała

Kocham Jeść, czyli ulubione przepisy

Konsultacja z #DietetykGrażynka

GÓRA